AKCAN MAKİNA - AKCAN TEKSTİL METAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

GOOGLE'DA İLK SAYFADA ÇIKIN - HEMEN BAŞLA

YENI LOGO22222.JPG
YENI LOGO22222.JPG
BOBİN AKTARMA.JPG

AKCAN MAKİNA – AKCAN PLATİN MAKİNA – AKCAN TEKSTİL METAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

1987 Yılında Gaziantep’te Faaliyete Başlayan Firmamız Üretmekte Olduğu Tekstil Makineleri (Bobinden Bobine Aktarma , Bobinden Bobine Katlama , Caglı ve Kovalı Bobin Aktarma ve Katlama , Mekikli Bobin Aktarma ve Katlama , Triko Bobin Aktarma , Çile Yapma , Çileden Bobine Aktarma , İplik Aktarma Makinası , İplik Katlama Makinası) MAKİNALARI ile Türkiye’nin Tekstilde Öncü Firmaları Arasında Yerini Almıştır.

Ana Hedefimiz Gelişen Yüksek Teknolojiyle Dünya Standartlarında Makineler Üreterek Ülke Ekonomisine Katkıda Bulunmaktır. AR-GE’ye (Araştırma Geliştirme) Verilen Önemin Yanı Sıra, Kullanılan ileri Teknoloji, Geleceğe Yönelik Model Çeşitliliği ile Her Aşamada Seçiciliği ve Geniş Çaplı Üretimi Sağlamaktır.

Kalitede Devamlılık, Son Teknoloji ile Otomasyon CNC Tezgahlarındaki Üretim ve Kaliteli İnsan Kaynakları ile Yapmış Olduğu Yatırım Desteklenmektedir. Üretimdeki Kalitemizi Dünya Standartlarına Çıkarmayı Başarmış Bulunmaktayız.

Çalışmalarımızdan Aldığımız Bu Güven Sayesinde Firmamızın Ürettiği Makineler 26 Yıldan Beri Türkiye’nin Yanı Sıra Özellikle Avrupa ve Türkü Ülkelerinde Pazar Bulmaktadır.

Firmamız ; Enjeksiyon Kalıpları ve Kauçuk Kalıpları (AKCAN KALIP) Adı Altında Yapmaya Başlamıştır.

YENI LOGO22222.JPG 4 sene önce
BOBİN AKTARMA.JPG 4 sene önce
2 sonuç gösteriliyor