NETFIRTINA YAZILIM SEO VE HOSTING HIZMETLERI

GOOGLE'DA İLK SAYFADA ÇIKIN - HEMEN BAŞLA

Maksimum Bilgisayar ve Yazılım Hizmetlerini 2000 yılında kurduk . Aynı yıl max-com.net sitesini yayınlayarak yazılım faaliyetlerine başladık. Maksimum Bilgisayar Sistemleri olarak firma adını tescil ettirdik fakat 2007 senesinden itibaren sadece yazılım sektöründe faliyetlerini sürdürmeye karar verip firma ismini NetFırtına şeklinde değiştirmeye karar verdik . Yine aynı sene içinde Netfirtina.com adresinden firmamız ve ürünlerimiz ile ilgili bilgileri yayınlamaya başladık . Firmamız yazılım sektörüne ilk girdiğinde e-ticaret yazılımları üzerine kendini geliştirmiş , bu konuda profesyonel ürünleri kullanıma sunmuştur ve sonrasında web üzerinde otomatik olarak çalışan sistemler üzerine yoğunlaştık ve sonrasında Seo ( Search Engine Optimization ) sektöründe öncü firmalar arasına katıldık . 2008 Senesinden itibaren bu sektörde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz .

NetFırtına olarak artık isteğe bağlı özel yazılımlar geliştiriyoruz . Ürettiğimiz yazılımlar normal şartlarda piyasada bulunmayan , hedefe yönelik ve belli bir amacı hedefleyen yazılımlardır . Tek kullanımlık yada devamlı olarak kullanılabilecek Bot ve Robot yazılımları yazılım çeşitlerimiz arasındadır. Seo sektöründe ise yine çalışmalarımız devam etmekle beraber sadece anlaşmalı olduğumuz şirketler için seo çalışmalarımız devam etmektedir.Tüm müşterilerimiz ne istediğini iyi bilen hedef olarak geleceği ve işine odaklanmışlardır bu yüzden firmamız ile çalışmaktan hepsi gayet memnundurlar .

Ayrıca Google Adwords ve diğer arama motorlarının reklam ağlarında profesyonel çözümler üreterek etkileyici ve müşteri odaklı hizmetimiz sayesinde birçok müşterimize yüksek karlar elde etmelerinde destek ve vesile olduk . Tabiki Google Adwords konusunda’da sadece sözleşme yaptığımız firmalar ile çalışmaktayız .