PM DENIZ VE KARA ARAŞTIRMALARI MÜHENDISLIK MÜŞAVIRLIK SANAYI TICARET LIMITED ŞIRKETI

GOOGLE'DA İLK SAYFADA ÇIKIN - HEMEN BAŞLA

EMAIL ALT ANTET 460X100A.PNG

1998 yılında PM Prestij Mühendislik Müşavirlik ve Yeraltı Araştırmaları unvanı ile kurulan firmamız, elişen iş hacmi ve hizmetlerini daha iyi sunabilmek için 2011 yılı itibarı ile PM Deniz ve Kara Araştırmaları Mühendislik Müşavirlik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti ünvanını alarak yoluna devam etmektedir.
Temel araştırma konularımız;Jeoteknik,Jeofizik,Jeoloji,Hidrojeoloji, Arkeolojik,Oşinografik ve Hidrografik Araştırmaları yapmaktadır. Bu çerçevede, yerbilimleri konusunda problemleri derinlemesine (olabildiğince en iyi verilerle) araştırarak, sorunların giderilmesi için en ekonomik ve kalıcı çözüm üretme hedefindeyiz.Bu çalışmalarla aynı zamanda bilime katkıda bulunmayı da hedeflemektedir. Bunları gerçekleştirirken müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği temel ilkemizi oluşturmaktadır.
PM kurumsal yapısını geliştirerek, sunmuş olduğu hizmetlerini ISO 9001-2000 kalite standardına göre yerine getirdiğini 2007 yılında belgelemiş ve aynı hassasiyetle çalışmalarını devam ettirerek 2011 yılında TURKAK ISO 9001:2008 belgesini almaya hak kazanmıştır.

EMAIL ALT ANTET 460X100A.PNG 4 sene önce
1 sonuç gösteriliyor